Nasze diety – smaki i składniki, których potrzebuje każdy organizm

ZBILANSOWANA DIETA, CZYLI CO BĘDZIESZ JEŚĆ

Dieta redukcyjna powinna być oparta na zasadach zdrowego odżywiania, tak samo jak nasza codzienna dieta. Główną różnicą jest bilans energetyczny, ujemny w diecie odchudzającej, który prowadzi do spalania zmagazynowanej tkanki tłuszczowej. Nasze diety przygotowujemy tak, by mogły pomóc w wyrobieniu zdrowych nawyków żywieniowych, których utrwalenie wyeliminuje problemy ze zbędnymi kilogramami, zapewni zdrowie i wspaniałe samopoczucie.

Wszystkie dania są tak skomponowane, by dostarczyć niezbędnych składników, witamin i minerałów. Główne źródło energii to węglowodany złożone (mąki z pełnego przemiału, pełnoziarniste makarony, kasze i ryż), które są bogate w błonnik i na długo zapewniają uczucie sytości. Każdy z tych dodatków zawiera inne związki mineralne i witaminy, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania, dlatego ważne jest, aby pojawiały się one naprzemiennie w cotygodniowym menu. Cennego białka (budulca mięśni) dostarczają chude mięsa i ryby oraz rośliny strączkowe.

Do przygotowania potraw używamy niewielkie ilości tłuszczu, a jego zapotrzebowanie pokrywamy za pomocą zdrowej oliwy z oliwek (dodanej do sałatek) oraz zdrowych tłuszczów znajdujących się w rybach.

Niezwykle ważnym elementem zdrowego jedzenia jest błonnik (w dużej ilości znajduje się w pełnoziarnistych produktach, warzywach i owocach). Zapewnia on prawidłowy metabolizm, uczucie sytości, ogranicza wchłanianie cholesterolu oraz obniża stężenie glukozy we krwi. Źródłem cennych witamin są owoce i warzywa, surowe bądź gotowane na parze.

Ponieważ nasze diety zawierają dużo błonnika, należy pamiętać o spożywaniu odpowiedniej ilości płynów – ok. 2 litrów dziennie.

The Power Box

Twoja dawka energii

Nasza dieta doda Ci odpowiednią dawkę energii dostosowaną do Twojego trybu życia

Cennik

Rodzaj diety Tydzień Miesiąc 3 miesiące
Fit Optimum / VegeBox 1000 kcal 47 zł 45 zł 42 zł
Fit Optimum / VegeBox 1200 kcal 49 zł 47 zł 44 zł
Fit Optimum / VegeBox 1500 kcal 51 zł 49 zł 46 zł
Fit Optimum / VegeBox 2000 kcal 56 zł 54 zł 51 zł
PowerSport 2000 kcal 63 zł 60 zł 57 zł
PowerSport 2500 kcal 69 zł 66 zł 63 zł
PowerSport 3500 kcal 79 zł 76 zł 73 zł

Podane ceny są ceną brutto za jedeń dzień diety zależnie od długości trwania diety.